הודעה לעיתונות מאת הפקת Israel Gravel Series

חברת קונטיננטל העולמית היא נותנת החסות הראשית ל Spring Gravel Lachish 2023, אירוע האביב של ה Israel Gravel Series.

קונטיננטל היא אחת מיצרניות צמיגי האופניים הגדולות והחשובות בעולם. תחום רכיבת השטח ככלל וסגמנט הגראבל בפרט הוא אחד היעדים המרכזיים של החברה הגרמנית, וצמיגי המותג מצמידים לקרקע באדיקות את רוכבי הגראבל הטובים בעולם כבר שנים.

חברת קונטיננטל שתמכה גם באפיק ישראל האחרון, בגראן פונדו ערבה ובליגת האנדורו הישראלית  מרחיבה את תמיכתה גם לתחום הגראבל המקומי, ובכך הופכת למעשה להיות אחת מהתומכות העיקריות של ענף האופניים הישראלי.

חברת continental העולמית, באמצעות נציגיה בישראל חברת DAA Sport & Technology תתמוך כספונסר ראשי בתחרות הפותחת של סדרת הגראבל הישראלית החדשה, ובכך מצטרפת לרשימה יפה ומכובדת של חברות שהחליטו לעזור לנו ולכם לקדם את ענף הגראבל הישראלי.

ה Israel Gravel Series היא סדרת אירועי רכיבה חדשה שתחשוף את הקהל הישראלי לאחד הלהיטים החמים בעולם כרגע- אירועי גראבל המוניים. גם אצלנו, אירועים ייחודיים אלו יפנו לקהל רוכבים רחב מכלל הז'אנרים של רכיבת השטח, ויציעו אירוע משולב של רכיבה על מסלולי גראבל מעגליים מתוכננים בקפידה, ניהול לוגיסטי וספורטיבי (כולל תחנות רענון, פינוי רפואי, מדידת זמנים ועוד) לצד חגיגת après-ride משמעותית עפ"י רוח הגראבל.

סדרת הגראבל הישראלית מתוכננת לעבור באתרי רכיבה שונים ומגוונים בארץ  לאורך כל השנה ותציע למשתתפים רכיבה במסלולים ייחודיים ומקוריים לצד אירוע חברתי משמעותי עתיר פאן.

אנו שמחים ונרגשים ומלאי הערכה ותודה גדולה לחברת קונטיננטל ולחברת DAA ספורט וטכנולוגיה.

פרטים נוספים על האירוע ניתן למצוא כאן.

Comments

comments

כתבות נוספות