רועי קאפח Roy Kapachכתב, בוחן, מאבחן
בשנת 2002 רועי השתחרר מהצבא במטרה אחת, לרכוב כמה שיותר וללמוד כל מה שאפשר לדעת על אופניים ועל תיקון אופניים ולכן עבר לגור בקיבוץ בית אורן וכמובן עבד בחנות המיתולוגית "סינגל טרק" (יחד עם האחים צ'פרק, אנריקה שטרמר, גל צחור, אור גולן, האחים שפר ורבים טובים אחרים).
רועי היה מחלוצי סצנת הDH וסצנת Free Ride בישראל והרזומה שלו כולל תחרויות וטיולי DH בארה"ב. לאחר המפגש עם גל צחור בחנות סינגל טרק רועי נטש את אופני הDH ועבר לרכיבת XC תחרותית במועדון CCC. תוך זמן קצר רועי הבין שהאהבה שלו נמצאת על האספלט ולכן עבר לרכיבת כביש תחרותית שכללה כמה עונות טובות בקטגורית העילית בישראל וגם כמה עונות בבלגיה, הולנד ואיטליה.
במשך 5 שנים רועי עבד כמכונאי אופניים בחנויות סינגל טרק, ספיד אופן, קנונדייל ישראל (כיום Recycles) והוא חולה על תיקוני אופנייים ובמיוחד על בניית גלגלים (גלגלי גבורה זצ"ל). גם היום רועי מחזיק בבית סדנת תיקון והוא מתחזק את אופניו ואת האופניים של כל מי שמגיע אליו הביתה עם שישיית בירה טובה.
מלבד הרכיבה התחרותית רועי ממעיט בשימוש ברכב ומתנייד כמעט שרק על אופניים, יש ברשותו אופני עיר מגניבים של קנונדייל ואופני פיקסי.
כיום רועי משלב בין רכיבת שטח ורכיבת כביש וזומם על חזרה לעולם התחרויות בצורה זו או אחרת

Comments

comments