הודעה לעיתונות מאת ליגת האנדורו הישראלית


סנסציה בנוף תחרויות האופניים בישראל: משתתפי התחרות הקרובה של ליגת האנדורו הישראלית (תחרות מס' 5 לעונת 22/23) אשר ירשמו לתחרות בהרשמה מוקדמת (עד ה-15.09.23 ב-23:59), יקבלו מחברת מוטוליין יבואנית 100% ו Fox Racing לישראל, את כל את דמי ההרשמה חזרה בצורת קופן קניה ייחודי באתר מוטוליין.

התחרות ה-12 של ליגת האנדורו הישראלית, והחמישית לעונת 22/23 תתקיים ב 7.10.23 עם יום אימונים רשמי וחשיפת מסלולים ב 6.10.23. גם הפעם המיקום נשמר בסוד עד סמוך למועד התחרות.

ליגת האנדורו הישראלית אשר הוקמה ב 2019, היא סבב תחרויות האנדורו היחידי בישראל, ואחד מסבבי תחרויות האופניים המקצועיים, המהוקצעים והפופולריים בישראל.

תחרות אנדורו היא תחרות אופני הרים חדשה יחסית בעולם בה נמדדים המשתתפים על מקטעי הירידה בלבד (סטייג'ים). מספר הסטייג'ים הממוצע בכל תחרות בישראל הוא בין 2 ל -7 בהתאם לקטגוריית הגיל של המשתתף, כשהמצנח הוא מי שרכב את כל הסטייג'ים בקטגוריה בזמן המצטבר הקצר ביותר. מקטעי הירידה הם טכניים מאוד, משופעים, עתירי מכשולים, סלעים וקפיצות. המשתתפים בתחרות נדרשים לרכב בין מקטעי הירידה השונים במקטעי עליה מנהלתיים ארוכים המכונים התשות, אותם הם צריכים לסיים במגבלת זמן הנמסרת מראש ע"י המארגנים.

מספר המשתתפים הממוצע בכל תחרות הוא כ-300 רוכבים, החל מגיל 9 ועד גיל 60 או יותר… אלה הם מספרים גבוהים מאוד ביחס לכל תחרות אופניים אחרת בישראל. בנוסף למשתתפים הרבים קהל צופים גדול מגיע לצפות בכל תחרות ולספוג אווירת פסטיבל ספורט ואופניים ייחודית שקיימת רק בתחרויות ליגת האנדורו הישראלי. עם מופעי ראווה, מוסיקה, כרוז כוכב, אקספו עשיר, דוכני מזון וכמובן תחרות סופר מרתקת.

תחרויות האנדורו מתאימות לכל רוכבי ורוכבות השטח שנהנים מרכיבה בסינגלים השונים ברחבי ישראל. אם אתם לא בטוחים אם הרמה הטכנית שלכם מתאימה לתחרות אנדורו, אתם מוזמנים לרכב בזמנכם הפנוי את מסלולי התחרות הקודמים אותם ניתן למצוא כאן באתר Trail Forks.

**על מנת להירשם לתחרות, יש לבצע ראשית בדיקה רפואית על פי חוק הספורט במכונים מורשים, ולהירשם לאיגוד האופנים בישראל.

תקנון ההטבה של מוטוליין להרשמה המוקדמת לתחרות:

  • תוקף מבצע ההרשמה בחינם הוא עד ה 15.09.23 בשעה 23:59.
  • המבצע תקף ל-300 הרוכבים הראשונים שירשמו בלבד.
  • כל רוכב שנרשם עד תאריך זה יקבל קוד הטבה אישי במייל ובו את דמי ההרשמה לרכישה באתר מוטוליין למוצרי המותג 100% בלבד.
  • למשל רוכב מיני אנדורו ששילם 175 ש"ח יקבל קוד הטבה במייל שמקנה לו 175 ש"ח לרכישה באתר מוטוליין למוצרי המותג 100%.
  • רוכב אנדורו/ פול אנדורו ששילם 225 ש"ח יקבל קוד הטבה במייל שמקנה לו 225 ש"ח לרכישה באתר מוטוליין למוצרי המותג 100%.
  • קוד ההטבה ישלח למייל המופיע במעמד ההרשמה ב-20.09.23. (שימו לב שהמייל שרשמתם באיגוד האופנים הוא נכון)
  • לא ניתן לקבל החזר כספי על ביטול ההרשמה המוקדמת.
  • ניתן לממש את ההטבה בתוך 30 יום מרגע קבלת ההטבה.
  • לא ניתן לממש את קוד השובר על מוצרים אשר במבצע או בחיסול באתר מוטוליין.
  • חובה לממש את מלוא השובר ברכישה אחת.

Comments

comments

כתבות נוספות